Centrum Diabetika
  • Etap1
  • Etap1
  • Etap1

Trzy proste kroki do szczupłej sylwetki

Aktualności

27.12.2016

Jak postępować po ukończonym Programie Odchudzania Cambridge


Stabilizacja masy ciała

To ważny etap, który pomoże Ci powrócić do konwencjonalnego jedzenia przy równoczesnym stosowaniu produktów Cambridge. Zawsze możesz liczyć na wsparcie swojego konsultanta. Przez dwa tygodnie lub dłużej (do momentu stabilizacji wagi) stosuj stopień wyższy od tego, na którym udało Ci się zredukować masę ciała. Później przejdź do kolejnego etapu. Na przykład, jeśli zredukowałeś masę ciała stosując stopień 3 (1000 kcal), powinieneś przejść na stopień 4 (1200 kcal) na okres przynajmniej dwóch tygodni zanim przejdziesz na stopień 5 (1500 kcal). 

Podczas stabilizacji należy spożywać zalecaną ilość produktów Cambridge, ponieważ dostarczają one organizmowi niezbędnych witamin i składników mineralnych. Osiągnięcie takiego samego rezultatu w postaci redukcji masy ciała jedynie poprzez ograniczenie ilości spożywanych posiłków jest bardzo trudne i zwykle powoduje w organizmie niedobór witamin, składników mineralnych i innych substancji odżywczych. 

Utrzymanie masy ciała

Kiedy Twoja masa ciała utrzyma się na tym samym poziomie przez minimum dwa tygodnie, dowiesz się, jaki poziom dziennej energii zapewni Ci jej utrzymanie. 

Jak to zrobić?

Ciężko pracowałeś, aby osiągnąć cel. Pamiętaj o tym i nie wracaj do starych nawyków. Koniec odchudzania nie oznacza końca Twojej pracy nad budowaniem wymarzonej sylwetki. Utrzymanie nowej wagi także wymaga wysiłku – trzeba zwiększyć aktywność fizyczną i zwracać uwagę na odpowiednie posiłki. 

Wsparcie 

Cały czas możesz liczyć na wsparcie i pomoc konsultanta. Także Twoja rodzina i znajomi powinni okazywać Ci wsparcie i wiedzieć, że obowiązują Cię teraz inne zasady żywieniowe. Warto porozmawiać z nimi o Twoim sukcesie i o sposobach utrzymania nowej wagi. To pomoże unikać złych przyzwyczajeń, a być może i oni zaczną zdrowiej się odżywiać. 

Oto 4 czynniki, które pomogą Ci utrzymać nową wagę:

  • aktywność fizyczna 
  • wykluczenie dotychczasowych, złych nawyków żywieniowych
  • stałe odstępy czasowe między posiłkami
  • zdrowe odżywianie się

Zródło: http://dieta-cambridge.pl


Aktualności

27.12.2016
Osiągnąłeś docelową wagę? Brawo!

Zgubienie zbędnych kilogramów nigdy nie jest prostym zadaniem, a Ty świetnie sobie z tym poradziłeś. Teraz powinieneś skoncentrować się na ustabilizowaniu i utrzymaniu osiągniętej masy ciała.

Strona 1 z 32  > >>