Centrum Diabetika
  • Etap1
  • Etap1
  • Etap1

Trzy proste kroki do szczupłej sylwetki

Etap VLCD

Wszystkie aktualne informacje na temat Diety Cambridge znajdziecie Państwo na stronie importera Diety Cambridge  Hol-trade.

Aby dowiedzieć się więcej
< kliknij tutaj >.

STOPIEŃ 1 (VLCD - 415-615 kcal)

STOPIEŃ 1 może być stosowany przez pacjentów, których BMI wynosi >25. Osoby te przed rozpoczęciem diety powinny skonsultować się z lekarzem i uzyskać jego akceptację. Stopień ten opiera się na wyłącznym spożywaniu trzech lub czterech produktów Cambridge oraz wypijaniu ok. 2, 25 litra płynów bez zawartości cukru. Etap ten zalecany jest klientom na okres od 1 do 3 tygodni. Jeśli osoba odchudzana wymaga kontynuacji tego stopnia, prowadzący może zalecić przedłużenie go pod warunkiem tygodniowej przerwy w zastosowaniu

Stopień VLCD - Dieta jako jedyne źródło odżywiania

STOPIEŃ VLCD stosowany jest wyłącznie pod nadzorem lekarza.

STOPIEŃ VLCD A (415 -554 kcal dziennie) może być stosowany przez pacjentów, których BMI wynosi >25. Osoby te przed rozpoczęciem diety powinny skonsultować się z lekarzem i uzyskać jego akceptację.

VLCD A opiera się na wyłącznym spożywaniu trzech lub czterech posiłków Diety Cambridge oraz wypijaniu ok. 2,25 litra płynów bez zawartości cukru. Etap ten zalecany jest klientom na okres od 1 do 3 tygodni. Jeśli osoba odchudzana wymaga kontynuacji tego stopnia, prowadzący może zalecić przedłużenie go pod warunkiem tygodniowej przerwy w zastosowaniu.

STOPIEŃ B VLCD PLUS (615 kcal dziennie) może być stosowany przez pacjentów, których BMI wynosi > 25. Zalecany jest jako kontynuacja diety STOPNIA VLCD A lub przepisywany osobom, dla których STOPIEŃ VLCD A był niewskazany z uwagi na stan zdrowia, poziom BMI lub był zbyt rygorystyczny.

VLCD PLUS B umożliwia pacjentowi wybór pomiędzy spożywaniem czterech posiłków Diety Cambridge w połączeniu z 200 ml odtłuszczonego mleka (0,5%) lub trzech produktów Diety w połączeniu z jednym posiłkiem konwencjonalnym o wartości energetycznej do 200 kcal. Pacjenci powinni obowiązkowo wypijać ok. 2,25 litra bezkalorycznych płynów.

VLCD PLUS zalecany jest pacjentom na okres od 1 do 3 tygodni. Jeśli osoba odchudzana wymaga kontynuacji tego etapu, prowadzący może zalecić przedłużenie Diety pod warunkiem tygodniowej przerwy w zastosowaniu.

Aktualności

27.12.2016
Osiągnąłeś docelową wagę? Brawo!

Zgubienie zbędnych kilogramów nigdy nie jest prostym zadaniem, a Ty świetnie sobie z tym poradziłeś. Teraz powinieneś skoncentrować się na ustabilizowaniu i utrzymaniu osiągniętej masy ciała.

Strona 1 z 32  > >>