Centrum Diabetika
  • Etap1
  • Etap1
  • Etap1

Trzy proste kroki do szczupłej sylwetki

Etapy Diety Cambridge

Program Odchudzania Cambridge stanowi schemat właściwego i efektywnego stosowania produktów Cambridge. Oparty jest na 6 stopniach energetycznych, których wartość kaloryczna pożywienia waha się od 415 do ponad 1500 kcal. Każdy ze stopni może być stosowany, jako początkowy w okresie odchudzania lub może stanowić przygotowanie do zastosowania diety o niższej zawartości energii. Program Odchudzania Cambridge można dopasować do potrzeb żywieniowych, stylu życia oraz preferencji smakowych różnych osób.

Program Odchudzania Cambridge oferuje program diety bardzo niskokalorycznej VLCD. Polega on zastosowaniu produktów gotoych - trzy posiłki dla kobiet powyżej 173 cm oraz cztery dla mężczyzn i kobiet powyżej 173 cm. Przed przystapieniem do programu wymagana jest konsultacja z lekarzem. Program VLCD Plus dostarcza 615 kcal na dobę. Zasada przyjmowania odpowiedniej ilości posiłŻow dotowych jest taka sama jak na VLCD z tą róznicą, że do diety włącza się jeden posiłek konwencjonalny o energetyczności 200 kcal.

Program odchudzania Cambridge to również dieta mieszana, Od programu 2 (810kcal) wprowadzane są posiłki konwencjonalne. Z każdym kolejnym stopniem rezygnuje się z produktu Cambridge na korzyść posiłku konwencjonalnego, aż do osiągnięcia stopnia 6 diety, który składa się wyłącznie z pożywienia tradaycyjnego.

Ze względu na fakt, że Program Odchudzania Cambridge jest dietą niskowęglowodanową oraz wysokobiałkową, bardzo ważny jest skład posiłków konwencjonalnych na diecie, które powinny zawierać ograniczoną ilość węglowodanów stanowiąc w ten sposób odpowiednie uzupełnienie produktów Cambridge.

Po osiagnieciu masy docelowej na odpowiednim stopniu, następnym krokiem jest stabilizacja i utrzymanie. W przypadku Programu Odchudzania Cambridge stablizacja oolega na stopniowym zwiększaniu kalooryczności posiłków, które charakteryzują się m.in. dodaniem do jadłopsisu większej ilości produktów węglowodanowych. W ten sposób powoli i systematycznie przygotowuje sie do gospodarowania większą podażą energii. energii.

Aktualności

27.12.2016
Osiągnąłeś docelową wagę? Brawo!

Zgubienie zbędnych kilogramów nigdy nie jest prostym zadaniem, a Ty świetnie sobie z tym poradziłeś. Teraz powinieneś skoncentrować się na ustabilizowaniu i utrzymaniu osiągniętej masy ciała.

Strona 1 z 32  > >>